КВІТКА distribution - улюблена справа натхненної команди
Квіти, букети завжди асоціюються зі святом, радістю, сюрпризами. Їх дарують на весілля, день народження, річницю важливої ​​події і просто без приводу - щоб підняти настрій близькій людині. Створення шикарних квіткових композицій для вас - ключова мета існування компанії КВІТКА Distribution.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб ви залишалися задоволені якістю наших квітів. В асортименті пропонуються букети квіти оптом і в роздріб. А прямі поставки квітів з різних країн світу дозволяють нам наповнювати свої віртуальні полиці тільки кращим товаром з урахуванням трендів флористичної галузі. Тому ви можете вибрати те, що буде найбільше імпонувати. А ми з радістю надамо і допоможемо підібрати букет квітів так, щоб вона найбільш точно передавала ваш меседж адресату.

10 років майстерності і натхнення

Компанія КВІТКА Distribution працює в своєму сегменті ринку більше 10 років. Якщо ви хочете з доставкою купити букет, Київ є ключовим територією нашої роботи. Доставка квітів по центру Києва здійснюється до півгодини. Також можна замовити її не тільки по всій території нашого міста, а й в будь-яку точку України.
Якщо говорити про найважливіші факти і етапах роботи нашої компанії, то вони такі:
  • Свою діяльність ми почали з оптового продажу квітів, а 4 роки тому розширили асортимент послуг до нинішніх масштабів.
  • Компанія Квітка Distribution є сімейним бізнесом.
  • В команді є флористи, менеджери, водії - люди, які не тільки люблять свою справу, а й знають в ньому толк.
  • Починаючи співпрацювати з 10 магазинами квітів по Києву, ми розширилися і тепер охоплюємо близько 650 оптових клієнтів по Україні.
  • Зараз в нашій команді працює 12 чоловік.
  • У роботі нам допомагає багато ресурсів і натхненна команда, і інтернет магазин квітів.
КВІТКА Distribution - це колектив, який ставиться до своєї справи з розумінням. У нас Ви можете купити троянди недорого. Ми створюємо квіткові композиції, букети квітів, які здатні передати вашим близьким людям позитивні емоції і радість, також супроводити будь-яке свято, день народження або зробити подарунок коханим